ForumForum  AlbaGroup Paneli i Kontrollit Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

AlbaGroup Paneli i Kontrollit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Hacking - Cracking

Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
1317Thu Aug 04, 2011 11:46 am
psjsIrre  гинекология осмотр
Asnjë mesazh i ri

Të Fundit

Këtu do ti gjeni të gjitha lajmërimet dhe sondazhet e stafit tonë, poashtu edhe rregullorja e forumit.
33Sun Oct 26, 2008 9:08 pm
Bloodseeker' Lamtumir "Windows XP"
Asnjë mesazh i ri

Shfrytëzuesit / Birucat

Shfrytezuesit / Birucat, gjithcfare ka të bëj me këtë tem do te gjëni në këtë forum, dhe mund të postoni ato. Këtu ka shum shfrytezuas të ndryshem, dhe më te fundit, gjithashtu ato që janë te postuame këtu punojn 100% vetem duhet gjetur menyra si ti perdorur ato. Gjithashtu edhe në këtë forum do te gjeni buricat apo bugs te web faqeve apo scripteve.
00
Asnjë mesazh i ri

Programe(Appz)

Ne këtë forum do të jenë të postuara të gjitha programe të fundit dhe më të njohurat. Gjithashtu mund të përdorni motorin e kërkimit për të gjetur ndonjë program që ju nevoitet. (Programet përmbajnë edhe licensën mbrenda) AlbaGroup nuk merr përgjithsi se si ju do t'i përdorni këto, ju merrni t'gjithë përgjithësinë mbi vetën.
1113Fri Oct 31, 2008 8:01 pm
egzon windows live 9.0
Asnjë mesazh i ri

Sisteme Operatime (OS)

Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës. Përndryshe gjuha programuese është një gjuhë e shkruar e cila nuk flitet dhe që përmban një bashkësi të rregullave e që shërben si vegël për komunikimin në mes të programuesëve, zhvilluesve dhe makinave intelegjentë (zakonisht komjuteri) apo gjësendi që është në gjendje të kuptojë atë gjuhë. Me ndihmën e tyrë përpilohen vegla dhe programe informatike më të zhvilluara që luhen nga veglat elektronike të dirigjuara nga mikroprocesorët.
00
Asnjë mesazh i ri

Telefonia / Televizioni

Këtu do të gjeni Tools në Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi Televizionin dhe dekoderat satelitorë.
25Sat Oct 25, 2008 4:02 pm
diAr.zz Qfar telefoni  Perdorni :P
Asnjë mesazh i ri

Programe per Chat

Forumi i dedikuar të gjithave chat programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail Talk, dhe shumë të tjera.
314Sun Oct 26, 2008 9:19 pm
Bloodseeker' Msn messenger !!
AlbaGroup Paneli i Kontrollit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur