ForumForum  Multimedia Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajni Kompjuterik

Në forumin e Deizajnëve te aSt-cReW mund të gjeni dhe mund te postoni shumë gjera interesante qe kan te bëjnë me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumë e shumë gjera tjera që kan të bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe për dizajn.
33Mon Oct 20, 2008 8:20 am
Freshman. Psd files !!
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mësime

Kjo është një njër forumet më të mira në albagroup, do të gjeni të gjitha mësimet që keni nevojë për to, dhe të gjitha e-books që ju nevoitën. Shumica e tyre janë në gjuhen Shqipe dhe të përkthyera nga gjuhët tjera nga stafi i forumit. Në këtë forum mund të gjeni mësime apo tutoriale rreth: Rrjetit, Web Hosting, Sigurimit, Viruseve, Anti-Spam, Sistemeve Operative, Formatimi dhe Rregullimine Kompjuterit, Mirëmbajtja Kompjuterike, dhe shumë e shumë të tjera. Mësimet mund të jenë edhe VIDEO, që të mësoni ju sa më lehtë.
8192Thu Oct 23, 2008 8:49 pm
Bloodseeker' MeSim Per VirusA ;)
Asnjë mesazh i ri

Bulletin Board dhe CMS

Ketu mund të gjeni postime të cilat behën rreth Bulletin Bord dhe CMS Scriptëve, siç janë: vBulletin, phpBB, Joomla, Worpress. Poashtu edhe modifikimet të tyre (Mods) dhe Hacks.
22Mon Oct 20, 2008 8:24 am
Freshman. Phpbb ...#1.
Asnjë mesazh i ri

Gamez/Counter Strike ...

Këtu do të kenaqen dashamiresit e Lojrave të mirënjohura dhe më të pelqyera nga ju.
1738Sat Oct 25, 2008 9:05 pm
diAr.zz Prezanto Clanin Tend n`Cs !!
Asnjë mesazh i ri

Filmat dhe Kinemaja

Në këtë forum mund të bëni debate të diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund të bisedoni edhe për aktoret, të jepni apo të gjëni shum informacione mbi filmat, të na anticiponi ndonje film te ri dhe të na tregoni më shume për të. Gjithashtu mund edhe të shperndani filma në forumatet Video të ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
57Sun Oct 26, 2008 9:14 pm
Bloodseeker' WRONG Turn 1 & 3 german
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Në forumin tonë Muzika mund të bisedoni të bëni debate rreth muzikes, të shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret këngët e tyre, te postoni dhe të gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe të shperndani MP3 apo këngë në formate tjera të Audio
27Sat Oct 25, 2008 10:03 am
Bloodseeker' Kom Qit edhe Do Tjera Muzik
Multimedia Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur