ForumForum  Diskutime Shoqerore Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Diskutime Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Argetime

Në këtë forum mund të argetoheni dhe zbaviteni më shumë gjëra të ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumë e shumë gjera tjera argetuase.
33Mon Oct 20, 2008 9:57 am
Freshman. Ky/Kjo nalt ...#1.
Asnjë mesazh i ri

Në kërkim të Romances

Nëse kërkoni të njiheni me shqiptarë aty ku jetoni, thjeshtë për shoqeri ose për marrëdhënie më intime, postoni diçka mbi veten tuaj në forumin përkatës.
11Mon Oct 20, 2008 9:13 am
Freshman. A keni qu nai her femer n`shpi !!
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Albanologjia, historiku i shqipës, studimë shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Jane te mirepritura studimet mbi dialektet e shqipës dhe evoluimin e saj ne kohë.
00
Asnjë mesazh i ri

Sport

Këtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Faqja juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tonë, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
00
Diskutime Shoqerore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur