Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Gjej tekste kengesh ne google Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjej tekste kengesh ne google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Gjej tekste kengesh ne google Empty
MesazhTitulli: Gjej tekste kengesh ne google   Gjej tekste kengesh ne google Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:53 am

Kjo eshte menyra me e mire dhe me e thjeshta per te gjetu tekste kengesh ne google.com (Zakonisht gjen vetem tekste te huaja)

1. Shkruaj emrin e kenges
2. Hapersire (Space)
3. shkruaj fjalen lyrics
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Gjej tekste kengesh ne google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: