Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus Empty
MesazhTitulli: Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus   Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:00 am

Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus
Nese mausi i pc-se tuaj nuj punon atehere keni mundesi qe disa operacione ne pc t`i kryeni me ane te tastieres duke levizur kursorin:
1.SHTYPNI SHIH+ALT+NUM LOCK
2.Me pas enter
Ne shiritin start ne anen e djathte te tij do te del ikona e mousit nese eshte e deaktiziuar shtypni NUM LOCK per ta aktivizuar si dhe anasjelttas.
Per te levizur kursorin shtypni numrat 8(LART)6(DJATHTAS)4(MAJTAS)2(POSHTE)kurse numrin 5 per ENTER.....

sdi sa kesh i kjart
metmira
_______________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Qe Ni Sen Nese nuk Keni Maus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: