Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Theje passwordin e Windows XP Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Theje passwordin e Windows XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Theje passwordin e Windows XP Empty
MesazhTitulli: Theje passwordin e Windows XP   Theje passwordin e Windows XP Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:01 am

sot do te keni rastin te mesoni se si te thejm nje password te userit ne Windows Xp.:

Mnyra ma e let per me hak ni pass tni useri ne windows osht qishtu

e hapni Start>Run>cmd

e shkruni:


net user "emri i userit" mypasswordautomatikisht passwordi i userit qe po doni me hak bohet qashtu qysh e ki nuserin qe je tu e perdor momentalisht
nese e keni edhe administrator te blockum atehere futuni me Guest dhe bejeni ket komanden me siper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Theje passwordin e Windows XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: