Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !! Empty
MesazhTitulli: Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !!   Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:39 am

Sic e dijm problem kemi me shkarkimin ne Rapidshare per shkak qe na duhet Premiumi !!

90% Te Vizitorve nuk kajn Premium dhe po kerkojn metoda

per me mujt me shkarku sa te duan pa premium

Une e gjeta nje metod dhe mua personal me punon,dhe shpresoj qe do tju punoj edhe juve.

Shkojm:

E Hapim NOTEPAD

e bojm paste kete CODE:

@echo off

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns

echo ipconfig /release

ipconfig /release

echo ipconfig /renew

edhe e ruajm ne formatin .bat psh kshtu:

emri.bat

Dhe kur te na shfaqet Limit e hapim kete file dhe perseri shkojm ne

rapidshare dhe aty nuk do te mundeni te shkarkoni,pastaj pasi qe te shkarkoni

do tju shfaqet perseri limit dhe ju shkoni hapeni perseri kete filen e krijuar

dhe ter kohen shkoni ashtu me radh...mua me funksionoj shpresoj qe do tju funksionoj

edhe juve !!

Tuto by freshman.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkarko Nga Rapidshare Pa limit !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: