Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Fito pare me PayPal ... Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fito pare me PayPal ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Fito pare me PayPal ... Empty
MesazhTitulli: Fito pare me PayPal ...   Fito pare me PayPal ... Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:46 am

Mënyra më e mirë dhe më e lehtë të marrësh një Rapidshare.com Premium llogari falas është duke i fituar paratë vet.
Këtu e keni përgjigjen e saktë ...

1)Shko tek Paypal.com (kliko banerin e mëposhtëm
Fito pare me PayPal ... Paypal_mrb_banner

2)Regjistrohu për një premier llogari

3)Jep informatat e tua dhe kur të hapat faqja për kredit kartën kliko Cancel (klikimi në Cancel nuk do të anuloj regjistrimin tuaj por vetëm do të anuloj shtimin kartelës tuaj).

4) Pas krijimit të Paypal llogarisë shko tek:

www.Bux.to

Që është mënyra më e mirë dhe më e shpejtë e fitimit të parave.

5)Regjistrohu, fito paratë, dhe pas fitimit të parave mbi 10 $ kërko për pagesën tënde.

6)Pas marrjes së parave tuaja në Paypal shko tek rapidshare.com dhe bleje një llogari Premium me Paypal llogarinë tuaj.

Testuar nga unë personalisht dhe funksionon 100 %. farao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fito pare me PayPal ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: