Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Hack Weba pre Run-it Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hack Weba pre Run-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gg1snipeR
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 26
Join date : 20/10/2008

Hack Weba pre Run-it Empty
MesazhTitulli: Hack Weba pre Run-it   Hack Weba pre Run-it Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 10:44 pm

Fillojm ..
Shkojm Start > Run > Dhe n'run e shkruajme ket :
Kodi :

%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} +

Tona del 1 dritare e vogel , klikojm me te djathtën dhe shkojm new webfolder ..
dhe e shkruajme 1 faqe pa www dhe pa http psh peacetv.net
dhe shkojme finish ...
tona hym te folderi peacetv.net dhe kshtu qe keni te drejten me uplodu diqka.
ti uplodon qa tdush e uplodon 1 index hacked dhe ajt .. Wink
Besoj se jom i qart ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hack Weba pre Run-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: