Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si ta bejm PC me te shpejt Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si ta bejm PC me te shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Si ta bejm PC me te shpejt Empty
MesazhTitulli: Si ta bejm PC me te shpejt   Si ta bejm PC me te shpejt Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 1:30 pm

Per ata qe nuk e din ende se si ta shpejtesojn PC,kjo verehet me shum ne hapjet e dritareve.
Shkojm me tast te djatht te miut tek My computers Properties dhe Advanced,Settings tek Performance dhe ju hapet nje tjeter dritare aty klikoni Adjust for best performance,Apply dhe OK per ma kjart mundeni edhe si mbas fotos


Por iconat ne destkop do tju dalin te hijezune

_________________
λll-llαђ is oŋly oŋe'


...¢нσσѕє уσυυя ∂єѕtιηу !

Si ta bejm PC me te shpejt Diarzz10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Si ta bejm PC me te shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: