Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Apliko Per staff !! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Apliko Per staff !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Apliko Per staff !! Empty
MesazhTitulli: Apliko Per staff !!   Apliko Per staff !! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 6:31 pm

Kerkojm 3 super moderator .... 3 moderator .... 3 designer .... 2 ushtar .... 2 VIP....

Per tu graduar duhet te jeni aktiv n`forum dhe duhet ti keni me shum se 40 poste Razz santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apliko Per staff !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AlbaGroup Qendra :: Pyetje & Bisedime-
Kërce tek: