ForumForum  Foro gratis : AlbaGroup Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

AlbaGroup Qendra

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu

621Wed Aug 03, 2011 6:28 am
myNcvems  Dating glendive. Yhaoo dating.
Asnjë mesazh i ri

Kushtet e Përdorimit & Lajmërime

Këtu do të janë të gjitha të fundit nga bota virtuale, nga informatika dhe teknologjia. Do të jeni të informuar mbi përparimet shkencore që deri më tani ka arritur njerzimi. Përshkrimet në çdo detaje, deri tek teknologjia më e fundit mahnitëse.
00
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Bisedime

Forumi Pyetje & Bisedime është forumi më i pasur i ast-crew.info, këtu mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me informatikën apo teknologjinë e sotme, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë. Ju lutem të keni durim deri sa të merrni përgjigjie, dhe lexoni rregulloren. Poashtu ketu mund të bëni edhe biseda të lira.
11Sun Oct 19, 2008 6:31 pm
Freshman. Apliko Per staff !!
Foro gratis : AlbaGroup Empty
 

AlbaGroup Sherbimet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

AlbaGroup Sherbime Falas

Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë stafi dhe antrët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju. Këtu mund të gjeni web hosting, domain emra, dhe shumë të tjera.
11Wed Oct 22, 2008 5:34 pm
diAr.zz Regjistro domain co.cc (free)
Asnjë mesazh i ri

Biznesi

Forumi Biznesi është i dedikuar të gjithë atyre që kanë dëshirë të bëjnë biznes online, ketu mund të bëni shpallje falas për shitje, blerje apo mund të beni ndrrime.
00
Foro gratis : AlbaGroup Empty
 

AlbaGroup Paneli i Kontrollit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Hacking - Cracking

Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
1317Thu Aug 04, 2011 11:46 am
psjsIrre  гинекология осмотр
Asnjë mesazh i ri

Të Fundit

Këtu do ti gjeni të gjitha lajmërimet dhe sondazhet e stafit tonë, poashtu edhe rregullorja e forumit.
33Sun Oct 26, 2008 9:08 pm
Bloodseeker' Lamtumir "Windows XP"
Asnjë mesazh i ri

Shfrytëzuesit / Birucat

Shfrytezuesit / Birucat, gjithcfare ka të bëj me këtë tem do te gjëni në këtë forum, dhe mund të postoni ato. Këtu ka shum shfrytezuas të ndryshem, dhe më te fundit, gjithashtu ato që janë te postuame këtu punojn 100% vetem duhet gjetur menyra si ti perdorur ato. Gjithashtu edhe në këtë forum do te gjeni buricat apo bugs te web faqeve apo scripteve.
00
Asnjë mesazh i ri

Programe(Appz)

Ne këtë forum do të jenë të postuara të gjitha programe të fundit dhe më të njohurat. Gjithashtu mund të përdorni motorin e kërkimit për të gjetur ndonjë program që ju nevoitet. (Programet përmbajnë edhe licensën mbrenda) AlbaGroup nuk merr përgjithsi se si ju do t'i përdorni këto, ju merrni t'gjithë përgjithësinë mbi vetën.
1113Fri Oct 31, 2008 8:01 pm
egzon windows live 9.0
Asnjë mesazh i ri

Sisteme Operatime (OS)

Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës. Përndryshe gjuha programuese është një gjuhë e shkruar e cila nuk flitet dhe që përmban një bashkësi të rregullave e që shërben si vegël për komunikimin në mes të programuesëve, zhvilluesve dhe makinave intelegjentë (zakonisht komjuteri) apo gjësendi që është në gjendje të kuptojë atë gjuhë. Me ndihmën e tyrë përpilohen vegla dhe programe informatike më të zhvilluara që luhen nga veglat elektronike të dirigjuara nga mikroprocesorët.
00
Asnjë mesazh i ri

Telefonia / Televizioni

Këtu do të gjeni Tools në Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi Televizionin dhe dekoderat satelitorë.
25Sat Oct 25, 2008 4:02 pm
diAr.zz Qfar telefoni  Perdorni :P
Asnjë mesazh i ri

Programe per Chat

Forumi i dedikuar të gjithave chat programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail Talk, dhe shumë të tjera.
314Sun Oct 26, 2008 9:19 pm
Bloodseeker' Msn messenger !!
Foro gratis : AlbaGroup Empty
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajni Kompjuterik

Në forumin e Deizajnëve te aSt-cReW mund të gjeni dhe mund te postoni shumë gjera interesante qe kan te bëjnë me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumë e shumë gjera tjera që kan të bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe për dizajn.
33Mon Oct 20, 2008 8:20 am
Freshman. Psd files !!
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mësime

Kjo është një njër forumet më të mira në albagroup, do të gjeni të gjitha mësimet që keni nevojë për to, dhe të gjitha e-books që ju nevoitën. Shumica e tyre janë në gjuhen Shqipe dhe të përkthyera nga gjuhët tjera nga stafi i forumit. Në këtë forum mund të gjeni mësime apo tutoriale rreth: Rrjetit, Web Hosting, Sigurimit, Viruseve, Anti-Spam, Sistemeve Operative, Formatimi dhe Rregullimine Kompjuterit, Mirëmbajtja Kompjuterike, dhe shumë e shumë të tjera. Mësimet mund të jenë edhe VIDEO, që të mësoni ju sa më lehtë.
8192Thu Oct 23, 2008 8:49 pm
Bloodseeker' MeSim Per VirusA ;)
Asnjë mesazh i ri

Bulletin Board dhe CMS

Ketu mund të gjeni postime të cilat behën rreth Bulletin Bord dhe CMS Scriptëve, siç janë: vBulletin, phpBB, Joomla, Worpress. Poashtu edhe modifikimet të tyre (Mods) dhe Hacks.
22Mon Oct 20, 2008 8:24 am
Freshman. Phpbb ...#1.
Asnjë mesazh i ri

Gamez/Counter Strike ...

Këtu do të kenaqen dashamiresit e Lojrave të mirënjohura dhe më të pelqyera nga ju.
1738Sat Oct 25, 2008 9:05 pm
diAr.zz Prezanto Clanin Tend n`Cs !!
Asnjë mesazh i ri

Filmat dhe Kinemaja

Në këtë forum mund të bëni debate të diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund të bisedoni edhe për aktoret, të jepni apo të gjëni shum informacione mbi filmat, të na anticiponi ndonje film te ri dhe të na tregoni më shume për të. Gjithashtu mund edhe të shperndani filma në forumatet Video të ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
57Sun Oct 26, 2008 9:14 pm
Bloodseeker' WRONG Turn 1 & 3 german
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Në forumin tonë Muzika mund të bisedoni të bëni debate rreth muzikes, të shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret këngët e tyre, te postoni dhe të gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe të shperndani MP3 apo këngë në formate tjera të Audio
27Sat Oct 25, 2008 10:03 am
Bloodseeker' Kom Qit edhe Do Tjera Muzik
Foro gratis : AlbaGroup Empty
 

Diskutime Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Argetime

Në këtë forum mund të argetoheni dhe zbaviteni më shumë gjëra të ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumë e shumë gjera tjera argetuase.
33Mon Oct 20, 2008 9:57 am
Freshman. Ky/Kjo nalt ...#1.
Asnjë mesazh i ri

Në kërkim të Romances

Nëse kërkoni të njiheni me shqiptarë aty ku jetoni, thjeshtë për shoqeri ose për marrëdhënie më intime, postoni diçka mbi veten tuaj në forumin përkatës.
11Mon Oct 20, 2008 9:13 am
Freshman. A keni qu nai her femer n`shpi !!
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Albanologjia, historiku i shqipës, studimë shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Jane te mirepritura studimet mbi dialektet e shqipës dhe evoluimin e saj ne kohë.
00
Asnjë mesazh i ri

Sport

Këtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Faqja juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tonë, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
00
Foro gratis : AlbaGroup Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 228 artikuj
Forumi ka 24 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mjalta
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Thu Jun 04, 2009 8:01 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda : [ diAr.zz ][ Freshman. ][ Moderator ][ Princces ][ VIP ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur