Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Msn messenger !! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Msn messenger !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Msn messenger !!   Msn messenger !! Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 8:17 am

Te gjitha verzionet e msn ketu dhe gjithqka rreth tij Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Per me qit jasht kurr jeni plot ne msn invite   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:01 pm

Kur Jeni Kshtu Shum Shoqni Ne invite Kur ju shkon nerva qitni krejt jasht si kompirat hehe

qe Ket Shej Eh Perdorin Ndodh qe 2 her duhet me bo ket shej ".pif"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: MSN 8.1 & 8.5 New New New !!!   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:02 pm

Shqip Messenger 8.5

Për këtë ju duhet së pari me instaluar http://get.live.com/messenger/overview dhe pastaj me instaluar Messenger-in të përkthyer në gjuhen shqipe. Procesi i instalimit të Shqip Messenger është komplet ne gjuhen Shqipe.

Download

http://www.krenar.be/messenger/lajme/003.htm

rapidshare.com/files/10600179...enger.exe.html

Shqip Messenger 8.1

Për këtë ju duhet së pari me instaluar Windows Live Messenger dhe pastaj me instaluar Messenger-in të përkthyer në gjuhen shqipe. Procesi i instalimit të Shqip Messenger është komplet ne gjuhen Shqipe.
Download versioni 8.1.0178.00
Lexo këtu shkrimin se si duhet të instalohet Shqip Messenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: UnFreeze MSN!   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:04 pm

Nese Ta ka ba Freeze Dikush Msn

mbaron qishtu .

RUN: RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Multi msn 8.5   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:05 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: 200 Milion e-Mail Adresa   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:05 pm

200 Milion e-Mail Adresa

Download

rapidshare.com/files/14590229...dresa.rar.html

Pass: Aster-X
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Msn LoAder !   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:06 pm

msn Loader
qe per me shkaroku :Download: sendspace.com 6fn2wo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Msn Plus Live messenger   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:06 pm

Msn Plus Live messenger

Download it :
http://www.msgpluslive.net/download
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Qe ketu MUni mi Mi Marr krejt add-jat e Robotave ...   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:10 pm

Jan :21 Gjithsej


1)encarta@conversagent.com

2)smarterchild@hotmail.com

3)spleak@hotmail.com

4)espbilly@msn.com

5)amazon@insidec.com

6)yellowpagesdemo@hotmail.com

7)botgoogle@hotmail.com

8)botofthought@hotmail.com

9)galgje@hotmail.com

10)googlematic@interconnected.org

11)me@mgamble.ca

12)bot@clubr.nl

13)ouglebot@hotmail.com

14)revolutionimserv@hotmail.com

15)Scholarbot@hotmail.com

16)tvbot@hotmail.com

17)VirtualFriendBot@hotmail.com

18)windiesbot@hotmail.com

19)YakSpuiT@hotmail.com

20)alice@worldofalice.nl

21)volvospace@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Messenger Plus! Live 4.70.224   Msn messenger !! Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:13 pm

Messenger Plus! Live 4.70.334

provone sen i mir

http://www.msgpluslive.net/download/ Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Re: Msn messenger !!   Msn messenger !! Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 9:19 pm

i kom postu krejt meniher 1 ven sorry Suspect No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Msn messenger !! Empty
MesazhTitulli: Re: Msn messenger !!   Msn messenger !! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Msn messenger !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AlbaGroup Paneli i Kontrollit :: Programe per Chat-
Kërce tek: