Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Me hap disa add ne Yahoo Messenger Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me hap disa add ne Yahoo Messenger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Me hap disa add ne Yahoo Messenger Empty
MesazhTitulli: Me hap disa add ne Yahoo Messenger   Me hap disa add ne Yahoo Messenger Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:08 am

Shko Start, Run, dhe shkruaj regedit dhe kliko ok.
Gjeje opcionin : HKEY_CURRENT_USER/Software/Yahoo/Pager/Test
Ne anen e djathte te panelit, kliko me tastin e djathte te mausit,new Dword value dhe ia jep emrin Plural , dhe pastaj ia jep numrin e sa addresave deshironi ti hapni njekohsisht ne Yahoo messengerin tuaj.
Restartoni PC-ne qe ndryshimet te kene efekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Me hap disa add ne Yahoo Messenger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: