Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si Me Kriju Secret Folder Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si Me Kriju Secret Folder

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Si Me Kriju Secret Folder Empty
MesazhTitulli: Si Me Kriju Secret Folder   Si Me Kriju Secret Folder Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:50 am

se pari e deaktivizoni ALIGN TO GRID dhe Auto Arrange
tash krijoni nje folder te ri dhe vendonje emrin Secret klikoni me tastin e djatht te folderi dhe klikoni properties zgjidhnja opcionin Costumize dhe ne fund ka nje suste Change Icon
pra e shtypni kete sust dhe u hapet dritarja per te zgjedhur ikonin e folderit. Ketu do te ju hapen shume ikona por ka edhe 3 ikona qe jan te padukshme. te kompjuteri jem jan ne rendin e 13. e zgjidhni njeren prej ketyre dhe shtypni Ok ne te dy dritaret.
Tash e levizni folderin ne pjesen e poshtme te desktop-it
dhe e levizni ashtu qe me taskbarin tja fshehni emrin
dhe ja ku e keni folderin e juaj sekret
menyr e leht per ta selektuar eshte qe te selektoni gjith pjesen ku perafersisht eshte folderi dhe e shtypni ENTER
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Si Me Kriju Secret Folder
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: