Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Mouse Trick Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mouse Trick

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Mouse Trick Empty
MesazhTitulli: Mouse Trick   Mouse Trick Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:51 am

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Mouse Trick
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: