Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!! Empty
MesazhTitulli: Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!   Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:52 am

Se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:
kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij (e disha edhe diqka tjeter si mundesh je mar nen control Pc-n po e kam harru ) Flm Per MireKuptim Shpresoj se ju Hyn Ne Pun
___________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: