Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!! Empty
MesazhTitulli: Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!!   Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:54 am

Hapne Microsoft Office Word (cfare do verzioni).

Dhe shkruaje " =rand (200, 99) " ( pa thojza )
Per disa sekonda pritni qe shikoni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: