Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  - Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc - Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 - Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

- Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc - Empty
MesazhTitulli: - Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc -   - Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc - Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:56 am

Shkojm : Start -> Run -> regedit

Ju hapet nje dritare dhe clickoni HKEY_CURRENT_USER ne anen e majt gjendet

Pasi ta hapni HKEY_CURRENT_USER , clickoni ControL PaneL qe poashtu eshte ne anen e majt

Pas ControL PaneL clickoni tek Desktop qe eshte ne anen e majt

Pasi te hyni tek Desktop , shkoni tek WaitToKillAppTimeout ku gjindet ne anen e djatht

Kur te hyni aty ju del nje dritare e vogel ku gjindet numri 2000

Ju prej ne 2000 e ktheni ne 4000

Edhe clickoni Enter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
- Si Ta Shpejtojme Fikjen E Pc -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: