Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Join date : 18/10/2008

Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !! Empty
MesazhTitulli: Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !!   Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !! Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 7:18 pm

Ketu beni kerkesa per design Smile

KUSHTET

Lloji i dizajnit : sig. wp.. Avantar etc...
Madhesia : 800x600---- 400x200 etc...
Ngjyrat : sipas deshires tuaj
Ndonje foto shtese
Fotografia duhet te ket patjeter nje mbishkrim te linkut tonë


Per te kerkuar design duhet ti keni 20 poste Smile Dhe nuk duhet te keni asnje verejtje nga staffi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albagroup.forumsq.net
 
Kerkesa per Signature, Avantars, Wallpapers Ktuu !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Dizajni Kompjuterik-
Kërce tek: