Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si te shkarkojm nga flyupload.com Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te shkarkojm nga flyupload.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Si te shkarkojm nga flyupload.com Empty
MesazhTitulli: Si te shkarkojm nga flyupload.com   Si te shkarkojm nga flyupload.com Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:14 am

Nese ju ka rasti qe te shkarkoni nga sherbimi FlyUpload.com atehere e keni pare qe duhet te klikoni disa here me radhe qe te filloj shkarkimi.

Fillimisht shkoni ne linkun per shkarkim dhe posht klikoni Continue Download

Pasi qe klikoni kete link do tju hapet faqja me link Click ten times to download this file ,apo varesisht sa here ju paraqitet.

Ju mos klikoni ne ate link por shikoni ne address bar do te shihni qe lart linkut per shkarkim direct i eshte shtuar kjo: http://www.flyupload.com/thankyou?URL=

Kete pjes e fshini ,pra nese ka qene :

http://www.flyupload.com/thankyou?URL=http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Atehere ju e fshini http://www.flyupload.com/thankyou?URL= dhe mbetet:

http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Tani vetem klikoni ne kete link dhe do te filloj shkarkimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te shkarkojm nga flyupload.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: