Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ... Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Freshman.
Princess
Princess
Freshman.

Numri i postimeve : 45
Join date : 18/10/2008

Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ... Empty
MesazhTitulli: Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ...   Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ... Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:44 am

Per kete trik do tju duhet MegaUpload Toolbar,

Kjo eshte kryesisht per banoret e USA por funksionon edhe ne shtete tjera shume mire.

Hapi 1,

Regjistrohuni per nje MegaUpload Free Account

megaupload.com/signup/

Hapi 2,

Shkarkoni MegaUpload Toolbar,

megaupload.com/toolbar/

Hapi 3,

Instaloni Toolbarin.

Hapi 4,

Ne kohen lokale Amerikane nga ora 9 pasdite deri ne 3 ne mengjes HappyOur do te paraqitet ne Toolbar,

ndersa me kohen tone lokale kjo do te thote nga ora 3 ne mengjes deri ne ora 9 ne mengjes,cdo dite.

Pergjat ksaj kohe ju do te keni Premium Account.

Me premium ju do te fitoni:

1. Shkarkim pa pritje,

2. Nuk ka nevoj per shtypjen e nje kode te sigurimit pas cdo shkarkimi,

3. Download accelators dhe download Managers jane te lejuar,

4. Resume downloads,

5.Shkarkoni me shume se nje fajll pe njehere,

6. Nese keni shume fajlla per shkarkim mund te perdorni nje download manager sic eshte FlashGet.

Hapi 5,

Pasi ta instaloni Toolbarin fshijeni nga Mozilla Firefox dhe mbajeni vetem ne IE ( internet explorer )

kete mund ta beni duke shkuar:

Tools -> Add-ons -> Exensions Tab -> Megaupload Toolbar -> Uninstall

Hapi 6,

Ne IE ,pritni deri sa te aktivizohet HappyOur, me pas shkoni ne kete link:

megaupload.com/premium/?happyhour

ose prisni deri sa butoni i HappyOur te behet i portokallt.

Tash keni 475 minuta premium status, mbylleni IE dhe shkoni ne Firefox pa MegaUpload toolbar qe ju ze vend dhe eshte shum i bezditshem.

Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ... PremEGA

Mirpo kjo mundesi eshte e ndaluar ne disa shtete, per kete arsye varesisht prej vendit ku jetoni duhet te perdorni proxy:

Shkarkoni dhe instaloni kete addon per Mozilla Firefox:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4457

Shkarkoni USA proxy list :

http://www.checkedproxylists.com
Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ... Muproxying
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon,e testuar ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: