Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  - Si Me Qel Web Nga Paint-i - Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 - Si Me Qel Web Nga Paint-i -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

- Si Me Qel Web Nga Paint-i - Empty
MesazhTitulli: - Si Me Qel Web Nga Paint-i -   - Si Me Qel Web Nga Paint-i - Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:49 am

Shkoim E Hapim PAINT edhe Shkojm :

Help -> Help Topics

Tani ne krye te faqes clickoni me tastin e djatht dhe shkoni

Jump To URL

Aty E Shkruni Nje WebFaqe edhe e shehni rezultatin


Ps. Punon veq ne WindowsXP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
- Si Me Qel Web Nga Paint-i -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: