Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Enable/Disable Taskmanager Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Enable/Disable Taskmanager

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Enable/Disable Taskmanager Empty
MesazhTitulli: Enable/Disable Taskmanager   Enable/Disable Taskmanager Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 12:23 pm

Ok ketu do spjegohet se si me bo enable task manager nqs ju ndodh naj here si mu qe mka ndodh qe mos me dasht me punu taskmanager atehere ja zgjidhja:
Shkojm Start-Run>regedit>Klikojm tek HKEY_CURRENT_USER>klikojm tek Software>Klikojm tek Microsoft>klikojm tek Windows>klikojm tek CurrentVersion>tani klikojm tek Policies>klikojm tek System dhe tek ana e djatht te ajo tabela tjeter klikojm tek REG_DWORD ose Default dhe ja japim Valu-en 1 qe te funksionoj Taskmanager

_________________
λll-llαђ is oŋly oŋe'


...¢нσσѕє уσυυя ∂єѕtιηу !

Enable/Disable Taskmanager Diarzz10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Enable/Disable Taskmanager
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: