Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  dowload-o video pre youtube.com Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 dowload-o video pre youtube.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

dowload-o video pre youtube.com Empty
MesazhTitulli: dowload-o video pre youtube.com   dowload-o video pre youtube.com Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:55 am

Se pari hyni ne youtube dhe e kerkoni nje video,dhe ia merr URL-en dhe e viziton ket web vixy.net dhe e vendosni URL-en,prisni pak dhe downloadimi do te filloj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
dowload-o video pre youtube.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: