Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo ..... Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo .....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo ..... Empty
MesazhTitulli: Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo .....   Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo ..... Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:55 am

javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo .....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: