Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Tuto         . Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Tuto .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Tuto         . Empty
MesazhTitulli: Tuto .   Tuto         . Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:07 am

Start/ run, shkruani regedit, edhe e gjeni;
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

Pastaj klikoni me tastin e djatht, new DWord value, ia iepni emrin NoClose , dhe vleren 1.

Nese doni prap me kthy kete iknone shkoni ne vendin e njejt, dhe 1shin e boni 0, ose e fshini krejt kete NoClose
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Tuto .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: