Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  si të bëjm spray (foto) n'CS Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 si të bëjm spray (foto) n'CS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

si të bëjm spray (foto) n'CS Empty
MesazhTitulli: si të bëjm spray (foto) n'CS   si të bëjm spray (foto) n'CS Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 10:50 pm

Video : https://www.youtube.com/watch?v=lw5YviUQ7aY

linku per download Decal Converter : easy-share.com/1698082751.html

1.Downloadoni Decal Converter
2.instalojm Decal Converter
3.hapim programin Decal Converter
4.Shkojm File >>> Open Picture... zgjedhim foto
5.(Width): ja bejm 128 dhe (Height): e bejm 96
6.tash shkojm Decal e klikoni (Make Decal...)
7.Dhe klikoni OK e mbyllim programin Decal Converter
8.Shkojm My Cumputer ne Local Disk shkojm Programe Files dhe e kemi (Custom-Strike)
9.Hapim Folderin Custom-Strike me pas e hapim folderin (MakeDecal)
10.Copy e boni PLDECAL.WAD
11.Shkojm Valve folderin cstrike e kemi ne folder tempdecal.wad e qlym ket send
11.klikoni PASTE te folderi cstrike
12.dhe e kemi PLDECAL.WAD e bejm rename dhe shkruajm tempdecal.wad
13. him ne loj dhe klikoni (T) biggrin Very Happy Razz

Shpresoj se me keni kuptuar Razz

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tutoriali: Si te bejme foto spray ne cs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si të bëjm spray (foto) n'CS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Gamez/Counter Strike ...-
Kërce tek: