Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si Te Beni Virus Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si Te Beni Virus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Si Te Beni Virus Empty
MesazhTitulli: Si Te Beni Virus   Si Te Beni Virus Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:49 am

Shkojm Me Radhe1.Qile Microsoft Word

2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor

3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)".

4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document"

5.Click 2 here ne THis Document , fshij qdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht )

6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A.

7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko.

8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD.

9.Ruaje DOkumentin.

10.Mund ta perhapni kujna ja keni inati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Si Te Beni Virus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: