Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko) Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bloodseeker'
Moderator
Moderator
Bloodseeker'

Numri i postimeve : 50
Join date : 20/10/2008

Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko) Empty
MesazhTitulli: Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko)   Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:38 pm

Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko)

nese doni mos me pagu rrjetin dhe ta vjedhni at'her
hini aty me qel 1 tre per me qel user pra i thu naj shokit tond qe e ka me ipko qysh e ka emnin tond babi p.sh thot fazli edhe mbiemri rexhepi edhe tani munet me pas useri usernamen edhe passin kshtuP.sh usernamen " fazlirexhepi
P.sh password " fazlirexhepi
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te vJedhim Rrjet NEse e Keni (Ipko)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: