Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu Empty
MesazhTitulli: Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu   Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:06 am

hyni
http://www.msghelp.net/showthread.php?tid=49393
zgjedhe llojin e styles se msn dhe shkarkone
pastaj vetem e instaloni Dhe mund te hyne me stil te ri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Nese Deshironi te ndrroni style e msn at`her veproni keshtu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: