Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  nese e ka harru admini passin .hack now . Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 nese e ka harru admini passin .hack now .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
egzon
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 23
Join date : 21/10/2008

nese e ka harru admini passin .hack now . Empty
MesazhTitulli: nese e ka harru admini passin .hack now .   nese e ka harru admini passin .hack now . Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 6:35 pm

Hi ! nese e keni harru administrator passwordin e Pc , mos u brengosni ka nje metod per me hack ....
kshtu fillojm
-- hin qetu http://nixbit.com/cat/system/operati...ty-rescue-kit/ ----- Download Trinity Rescue Kit 3.1
-- kur ta downloadon qite ne cd dmth BURN TO CD ( DERI TASH KREJT KTO I KEMI BO EN PC TJETER )
-- edhe e shtin cd en qat pc qe nuk ja din pass..
-- BOOT FROM CD E BOJM presim te del Download Trinity Rescue Kit 3.1 te mushet dicka PRET PAK
-- tash kur te kryhet shkrujm WINPASS edhe ENTER
-- tash per ta ndruar PASS duhet te klikojm kete * shenje dmth shift + 8 *
-- ENTER shkruan pass ...
-- Y e shtyp edhe enter
DHE ADMINISTRATOR PASSWORDI U NDRUA HIN ME QATO QE E KI BO .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nese e ka harru admini passin .hack now .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AlbaGroup Paneli i Kontrollit :: Hacking - Cracking-
Kërce tek: