Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Nje Menyr per me Kerku ne Google! Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nje Menyr per me Kerku ne Google!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Nje Menyr per me Kerku ne Google! Empty
MesazhTitulli: Nje Menyr per me Kerku ne Google!   Nje Menyr per me Kerku ne Google! Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 1:33 pm

Ketu eshte nje menyr se si me kerku nje program full ne Google.com

1. Se pari hapeni Googlen dhe ne search eshkruni emrin e Programit dhe mbas emrit e shkruni "ddl".
Une e mora shembull IDM(Internet Download Manager)


p.sh.
Nje Menyr per me Kerku ne Google! Wol_error
Nje Menyr per me Kerku ne Google! Ddl4st

dhe kshtu do te gjeni me leht programin qe ju nevoitet

_________________
λll-llαђ is oŋly oŋe'


...¢нσσѕє уσυυя ∂єѕtιηу !

Nje Menyr per me Kerku ne Google! Diarzz10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Nje Menyr per me Kerku ne Google!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: