Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas Empty  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
diAr.zz
Webmaster
Webmaster
diAr.zz

Numri i postimeve : 88
Join date : 18/10/2008

Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas Empty
MesazhTitulli: Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas   Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 9:53 am

mas pari hym ne google.com
tani aty e shkrujm Holiday Google

More Google: Holiday Logos

dhe aty i ke te gjitha logot qe i ka pas google prej vitit:
prej vitit: 1999 , 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 , 2005 , 2006 , 2007 , 2008...

shpresoj tju pelqen tutoriali
esht shum i thjesht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.albagroup.tk
 
Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: